Kuulutko siis urheiluseuran toimikuntaan, työskenteletkö hyväntekeväisyysjärjestössä tai voittoa tavoittelemattomassa yhdistyksessä? Kenties olet kulttuuriyhdistyksen aktiivi tai tunnet jonkun edellä mainituista. Google Apps for Nonprofits-ohjelma on saatavissa kaikille suomalaisille yhdistyksille ja säätiöille, jotka täyttävät Googlen kelpoisuusehdot. Lisäksi oma yhdistys pitää rekisteröidä TechSoup Suomeen, jonka kautta saa rekisteröinnissä vaadittavan vahvistuskoodin. Huomaathan, että Googlella on oikeus myös hylätä hakemus.
Kontaktoimme parhaillaan omia yhdistysasiakkaitamme asian tiimoilta ja autamme tulevaisuudessa myös uusia yhdistyksiä ja säätiöitä siirtymään Google Apps for Nonprofits-palveluun.
Olemme laatineet tuki- ja koulutuspalveluistamme edulliset hinnat Nonprofits-asiakkaille ja pikaisen tuen tarpeessa meidät tavoittaa arkisin klo.9-16.30 myös tukinumerosta 0600-309900 (1,98€/min+pvm).
Kiinnostuitko? Kysy lisätietoja Nonprofits-ohjelmasta:
09-4257 9282 tai info@cloudpoint.fi
Samu Nurmi
Cloudpointin vikkelä puhemies ja myyntitykki
Cloudpointin vikkelä puhemies ja myyntitykki
Cloudpoint - onnistumisvarmuutta sinne missä sitä eniten kaivataan
Ei kommentteja:
Lähetä kommentti
Kiitos kommentistasi!